Fotovoltaická elektrárna na Váš dům s akumulací do baterie

Čím dříve začnete dobíjet bateriovou sadu vaší elektrárny, tím dříve se zbavíte vysokých účtů za energie. Zvolte si vysokokapacitní řešení v kombinaci s nabíječkou na elektromobil a staňte se ještě nezávislejšími.

Komplexní nabídka pro Vaši nezávislost

Řešení na míru
Instalace FVE připravujeme na základě analýzy vaší spotřeby a výhledu potřeb vaší domácnosti. Proto vás zahrneme řadou otázek, na základě kterých Vám sestavíme ideální soubor komponent.
Zajištění dotace
Na pořízení fotovoltaického systému máte nárok na dotaci až 205.000,- Kč, kterou kompletně vyřídíme za Vás. Ověřené procesy získání dotace umožňují velmi rychlé schválení žádosti. Díky dotaci máte zajištěnu mnohem rychlejší návratnost vaší investice.
Profesionální instalace
Striktně dbáme na certifikacích našich instalačních techniků. Bezpečnost instalace zaťujišje precizní výběr jednotlivých komponent a jistících prvků.
Záruky a garance
- 25 let na lineární výkon panelu
- 15 let záruka na mechanické části
- 5 let záruka na střídač
- 10 let záruka na baterie
- 2 roky záruka na konstrukci, práci a ostatní komponenty

Nabíječky elektromobilů
Připravte se na elektromobilitu a využijte kombinaci fotovoltaického systému a nabíjecí stanice. Na wallbox lze získat rovněž dotaci z programu Nová zelená úsporám. Váš FVE systém pak umí dobít z přebytků baterii vašeho vozu.
Servis a kontrola
V prvním roce po instalaci od nás obdržíte zdarma péči o váš systém a roční prohlídku zdarma. Budeme vám nápomocni s nastavením, optimalizací, poradíme jak systém využívat. Po roce provozu si zdarma sjednáte prohlídku, v rámci které náš technik prohlédne všechny spoje termokamerou s dronem. Následně lze sjednat pravidelné servisní prohlídky a dohled vaší fotovoltaické elektrárny.
CO OD NÁS můžete očekávat

Řešení navrhneme přesně podle vašich požadavků

1. Osobní konzultace
Zavolejte nám, nebo na sebe zanechte kontakt pro dohodnutí schůzky s naším odborným konzultantem. Technik přijede zdarma, zaměří vaši nemovitost, navrhne vhodné místo s minimálním okolním stíněním.
2. Analýza spotřeby
Projektant provede analýzu spotřeby energie i s ohledem na vaše budoucí plány. Bude brát ohled i na případy, kdy plánujete např. výstavbu bazénu nebo změnu systému ohřevu vody. Projde s vámi celý proces výstavby elektrárny od podpisu smlouvy až po připojení k distribuční síti.
3. Nabídka na míru
Naše nabídka bude vždy jen pro vás. Individuální řešení, včetně úpravy rozvodné skříně a získání dotace.
4. Realizace na klíč
Zajistíme za vás žádost o připojení k distribuční síti, revizi, první paralelní připojení. Instalaci provedeme dle veškerých platných norem, pečlivě s ohledem na váš dům.
5. Servis a dohled
Instalací to pro nás nekončí. Naši specialisté vám budou i nadále k dispozici. Na základě vašich požadavků můžeme dohlížet na bezproblémový provoz elektrárny a zajistit pravidelné kontroly a údržbu.
Modelové sestavy

Jak může vypadat konfigurace?

Malý dům
Nízká spotřeba energie
Vhodné řešení pro menší domy, chaty nebo dvoučlenné domácnosti.

od
240 tisíc Kč
celkový výkon 5,46 kWp
roční úspora až 41.000,- Kč
- výkon panelů 455 Wp
nízké pořizovací náklady
ukládání přebytečné energie do baterie
Střední dům
Běžná spotřeba energie
Tuto variantu ocení rodiny obývající středně velký dům s roční spotřebou přibližně 7 MWh.

od
305 tisíc Kč
Vector
celkový výkon 7,3 kWp
LiFePo4 baterie 10,7 kWh
panely Jinko Power
vhodné pro využití s klimatizací
Velký dům
Vysoká spotřeba energie
Hybridní elektrárna vhodná pro velké rodinné domy s vysokou spotřebou energie a nabíječkou na elektroauto.

od
420 tisíc Kč
výkon elektrárny 9,9 kWp
baterie 14,2 kWh
ideální v kombinaci s tepelným čerpadlem
podporuje elektromobilitu
vhodné pro výhřev bazénu nebo klimatizace
rychlá návratnost investice
Produktové řady

Elektrárny VOLTIN
jsou vybaveny špičkovou technologií

Technologie

Panely Jinko Solar

Čínská společnost Jinko Solar získala ocenění TOP PV Brand od EuPD Research v roce 2019.
S řadou překonaných rekordů v účinnosti představují panely Jinko světovou špičku. JinkoSolar nabízí řady s 60 a 72 články.

Jinko Solar byla agenturou Bloomberg New Energy Finance (BNEF) kvalifikována jako jedna z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších výrobců panelů. Ocenění odkazuje na kvalitu výroby solárních panelů, dlouhodobou spolehlivost, výkon v praktických podmínkách a velkou finanční sílu společnosti.

Technologie

Hybridní střídače

Výhodou hybridního systému je nezávislost na DS, je částečně funkční i v ostrovním režimu. Energie produkovaná solárními panely slouží k pokrytí vlastní spotřeby, přebytečná energie se využívá k nabíjení baterií a v případě, že je jí dostatek, je následně předávána do DS (pokud je to povoleno). V případě nedostatku fotovoltaické energie pro nutné zajištění připojených spotřebičů, systém automaticky využije energii uloženou v baterii. V případě, že baterie nemá dostatek energie na pokrytí vlastní spotřeby, je energie odebírána z DS. Pro zákaznické realizace využíváme řadu různých výrobců hybridních střídačů jako např. Solax, Goodwe, Deye nebo Victron.

Technologie

Baterie Dyness

Dyness je společnost se zaměřením na výzkum, vývoj a výrobu bateriových systémů. Disponuje více než 200 zaměstnanci ve výzkumu pro ukládání energie z baterií. Společnost Dyness vlastní více než 80 patentů.  

Baterie Dyness jsou vyráběny v souladu s mezinárodními bezpečnostními standardy a získaly certifikáty TUV/CE/EN62619/UL1973/IEC62040. Společnost se zaměřuje na výrobu baterií LFP vázané na síť a mimo ni, pro rezidenční i korporátní aplikace v Evropě, Austrálii, Africe, Jižní Americe atd.

Technologie

Optimizéry Tigo

Optimizéry jsou určeny pro instalaci do zastíněných míst. Vhodné jsou pro panely do 700 W. Optimizéry Tigo lze využít se sadou Tigo Cloud Connect díky které získá optimizér a celé vaše solární řešení vyšší efektivitu.

Tigo Energy , Inc. je světový lídr v oblasti flexibilní výkonové elektroniky. Platforma Tigo zvyšuje solární výrobu, bezpečnost a snižuje provozní náklady.

Technologie

Wallboxy

Wallbox je globální společnost, která vytváří chytré nabíjecí systémy kombinující špičkovou technologii s vynikajícím designem. Wallboxy řídí komunikaci mezi vozem a nabíječkou prostřednictvím snadno použitelných aplikací. Řada Pulsar je ideální pro každodenní použití v domácnosti. Jeho kompaktní rozměry a minimalistický design se hodí do každé garáže a je vylepšen mnoha funkcemi, které najdete v aplikaci myWallbox.

Projektant solární elektrárny
Chci sjednat konzultaci s technikem

Technik přijede, probereme vaše možnosti a sestavíme nabídku na míru

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Vaši poptávku jsem přijali.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře.
testimonials

Co říkají naši klienti

Rychlost realizace nad naše očekávání.
Realizace byla velmi rychlá i přesto, že bylo nutné zajistit od distributora PRE rozšíření vnějšího rozvaděče. VOLTIN si se vším poradil a my měli stavbu bez starostí.
Karel K.
Křeslice
Opravdu prozákaznická komunikace.
Společnost VOLTIN nám připravila několik variat řešení, které jsme zvažovali a připravili vždy konkrétní výpočet dotace. Bez ohledu na naši náročnost byla komunikace vždy na profesionální úrovni.
Petr V.
Veltrusy
Vstřícné jednání.
Dodavatel naplánoval realizaci s ohledem na naše požadavky, technici pracovali pozdě do večera, abychom mohli druhý den v klidu odjet na letní dovolenou.
Jana J.
Karlovy Vary
Dodavatel si poradil i s neočekávanými problémy.
V rámci realizace se vyskytly technické problémy, které jsme my ani dodavatel neočekávali. Bylo nutné opravit část elektroinstalace, technici nás v tom nenechali a předělali vše co bylo potřeba. Děkujeme za skvělý přístup.
Jan K.
Praha východ
Důvěryhodná firma se spolehlivou technologií.
Během našeho soukromého výběrového řízení vzešla tato společnost jako nejvhodnější dodavatel. Nabídla spolehlivou technologii, dlouhé záruky a předvedla nám úžasný zákaznický přístup. Senzační spolupráce. Děkujeme.
Karel P.
Brandýs nad Labem
Využili jsme doporučení od známých.
VOLTIN nám doporučili známí, kteří měli výbornou zkušenost, proto jsme neváhali a mohu říci, že jsme se opravdu nezklamali. Společnost nám instalovala 22 panelů, 14kWh baterie a wallbox. Vše funguje perfektně a jsme rádi, že můžeme spořit náklady na energie.
Filip Š.
Mníšek pod Brdy
Časté dotazy

Otázky a odpovědi

Kam se umisťuje baterie a střídač?

Nejvhodnější místo pro baterii a střídač je místo, kde je trvale teplota od 17 do 25 stupňů. Nejčastěji se umisťuje technologie do garáže, technické místnosti apod. Vhodné umístění Vám zajistí trvalou výdrž baterie a odpovídající počet nabíjecích cyklů, který výrobci udávají u baterií.

Jaká je životnost FVE panelů?

Obecně je životnost fotovoltaických panelů udávána výrobci 25 let. Nicméně to ale neznamená, že panel nebude fungovat. Panelům se snižuje jejich účinnost cca o 1% ročně. Po 20 letech bude tedy na účinnosti zhruba 80%.

Je potřeba fotovoltaické panely čistit?

Námi dodávané panely jsou výrobcem ošetřeny proti ukládání nečistot. Postřik usnadňuje stékání vody a jiných nečistot. Není tedy nezbytné panely ošetřovat. Doporučujeme však kontrolu spojů a obecně celé elektrárny.

Jak dlouhá je návratnost fotovoltaiky?

Fotovoltaická elektrárna, v závislosti na instalovaném výkonu, Vám výrazně sníží náklady na provoz Vaší nemovitosti. Při realizaci je vhodné kalkulovat i s možným rozvojem spotřeby a zohlednit např.plány na vybudování bazénu. Krom uvedených výhod, instalace fotovoltaiky, zhodnocuje Vaši nemovitost a dodává jistou soběstačnost. Průměrná návratnost se v dnešní době pohybuje okolo 6-7 let. Za poslední rok a zejména i díky dotacím se návratnost zásadně snížila.

Nevím jaký střídač zvolit.

Střídač, neboli měnič, je mozkem celé elektrárny. Od jeho parametrů a kvality se odvíjí výkon atrvanlivost celé elektrárny. Zákazníkům tedy vždy doporučujeme dostatečně nadimenzovat výkon střídače a využívat zejména ověřené výrobce.

Na jaký typ střechy se dá fotovoltaika instalovat?

Pro instalaci fotovoltaiky není omezením žádný typ střechy. Instalovat se může jak na plochou střechu, tak na šikmé střechy. Bez ohledu na typ krytiny. Ve většině případů se používá standardní konstrukční systém, popř. lze použít instalační sady doporučené přímo výrobcem střech, jako je např. falcovaná střecha Prefa, Satjam, . U některých typů střech je doporučeno provést před instalací i statické posouzení nosnosti krovu, zejména u plochých střech, kde se konstrukce zatěžuje betonem.

Příklady realizací

Příklad Realizace
Pekárna Král Opava

Výkon panelů FV – 19,90 kWp Baterie – 21 kWh, Dyness, Střídač hybridní Goodwe, Optimizéry Tigo, Orientace - jih

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům Veltrusy

Výkon panelů FV – 6,37kWp, Baterie – 10,7 kWh Dyness, Střídač hybridní Goodwe, Orientace - jih

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům Sedlec

Výkon panelů FV – 9,79kWp Baterie – 14kWh, Dyness Střídač hybridní Goodwe Fotovoltaický ohřev vody Dražice Jižní orientace

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům Klecany

Výkon panelů FV – 9,96kWp Baterie – 10kWh, Dyness Střídač hybridní Goodwe, Orientace východ-západ

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům Svinaře

Výkon panelů FV – 9,55kWp Baterie – 14kWh, Dyness, Střídač hybridní Goodwe, Nabíječka el.aut – Wallbox Pulsar Plus, Jižní orientace

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Samoobslužná myčka automobilů - FVE 19,57kWp s baterií 24kWh

Samoobslužná automyčka

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům Praha východ

Realizace zakázky 9,9 kWp s baterií 14,7 kWh

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům Brandýs nad Labem

Brandýs n/L., RD s výkonem 7,2 kWp, baterie 10,2

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rodinný dům s plochou střechou Praha

Solární elektrárna 9,79 kWp, baterie 14kWh

Zobrazit případovou studiu
Příklad Realizace
Rekreační chata Karlovy vary

Realizace 7,2 kWp

Zobrazit případovou studiu
Náš tým

Spolehlivá firma od roku 1996

VOLTIN využívá zdroje, zkušenosti a know-how mateřské společnosti NHK. Rodina firem disponuje řadou odborníků z řad projektantů a instalačních techniků, kteří mají letité zkušenosti s instalacemi a návrhem elektrotechnických zařízení.

Svou důvěru ve skupinu NHK vložili všichni mobilní operátoři v ČR a řada technologických společností, pro něž bylo realizováno mnoho významných projektů.

Díky technickému a skladovému zázemí je VOLTIN schopen velmi efektivně realizovat výstavbu FVE pro rodinné domy i podniky a státní správu, nezávisle na lidských zdrojích třetích stran.

Konzultace zdarma

Chci sjednat konzultaci s technikem zdarma

Projektant solární elektrárny

Chci sjednat konzultaci s technikem

Technik přijede, probereme vaše možnosti a sestavíme nabídku na míru

Odeslání souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme! Vaši poptávku jsem přijali.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání formuláře.
Close